Спитати у спеціаліста
Максим Ракосій
Керівник Департаменту  інформаційної безпеки
Володимир Нужний
Інженер з інформаційної безпеки Thales,
Check point

Thales

Thales є світовим лідером із захисту даних, надаючи все, що потрібно організації для захисту та керування своїми даними, ідентифікаційними даними та інтелектуальною власністю – за допомогою шифрування, розширеного керування ключами, токенізації, автентифікації та керування доступом.

Незалежно від того, чи йдеться про захист хмари, цифрових платежів, блокчейну чи Інтернету речей, фахівці з безпеки по всьому світу покладаються на Thales, щоб впевнено прискорити цифрову трансформацію своєї організації. Thales Cloud Protection & Licensing є частиною Thales Group.
Задати питання

Cipher Trust Data Security Platform – захищене зберігання даних

Платформа виявляє, захищає та контролює конфіденційні дані організації у будь-якому середовищі за допомогою уніфікованих інструментів нового покоління.Платформа безпеки даних CipherTrust об’єднує виявлення даних, класифікацію, захист даних і контроль доступу за допомогою централізованого керування ключами – все на одній платформі

Виявляти:
Платформа дає змогу організаціям отримати повну видимість конфіденційних даних локально та в хмарі за допомогою ефективного виявлення даних, класифікації та аналізу ризиків.
Захищати:
Платформа надає широкі можливості захисту даних, включаючи шифрування на рівні файлів із керуванням доступом, шифрування на прикладному рівні, шифрування бази даних, статичні маскування даних, токенізацію без сховища з динамічним маскуванням даних на основі політики.
Контролювати:
Платформа забезпечує надійне керування корпоративними ключами в кількох постачальниках хмарних послуг (CSP) і гібридних хмарних середовищах, щоб централізовано керувати ключами шифрування та налаштовувати політики безпеки, щоб організації могли контролювати та захищати конфіденційні дані в хмарі та локально

ТОП-10 причин для захисту вашої організації за допомогою платформи безпеки даних CipherTrust

Завантажити

SafeNet Trusted Access

SafeNet Trusted Access – це хмарна платформа управління обліковими даними та доступом (Identity and Access Management, IAM), яка дозволяє забезпечити надійний захист як самих автентифікаційних даних, так і доступу до різних програм. Рішення дозволяє забезпечити контроль доступу до програм та управління обліковими записами користувачів. Тобто, власне кажучи – багатофункціональний командний центр для контролю за всією політикою доступів у компанії. Хто? Коли? Звідки? Отримує доступ до тих чи інших програм.

Методи аутентифікації Safenet Trusted Access для управління ризиками за допомогою менеджера політик

Захист всього цифрового циклу
Методи MFA, що входять до служби, включають: OTP Push, OTP Hardware, OTP app, SMS, електронна пошта, токени третіх сторін, аутентифікація на основі шаблону. Статичні паролі.
Розширте аутентифікацію для більшої кількості користувачів, задовольняючи певні потреби аутентифікації
Застосовуйте аутентифікацію до більшої кількості програм за допомогою гнучких технологій інтеграції
Розгортайте швидко й легко та забезпечте віддалене впровадження для тисяч користувачів
Доповніть існуючі рішення та розширте безпечний доступ до більшої кількості типів користувачів
Запропонуйте користувачам зручність із автентифікацією без пароля для підвищення безпеки та зниження витрат

SafeNet Trusted Access отримав нагороду the Gold 2022 Cybersecurity Excellence Award у галузі кібербезпеки: Найкраще рішення без пароля, найкраща багатофакторна автентифікація та найкраще керування ідентифікацією та доступом

SafeNet E-token – двофакторна автентифікація, якій можна довіряти

Серія SafeNet eToken 5110 — це портативний двофакторний USB-автентифікатор із передовою технологією смарт-карт. Технологія на основі сертифікатів генерує та зберігає облікові дані: приватні ключі, паролі та цифрові сертифікати всередині чіпа смарт-карти. Для автентифікації користувачі повинні надати обидва свої персональний автентифікатор SafeNet eToken і пароль, що забезпечує критично важливий другий рівень безпеки, крім простих паролів, для захисту цінних цифрових бізнес-ресурсів.

Для отримання додаткової інформації про переваги, підтримувані програми та технічні характеристики

Завантажити Product Brief
Специфікація