RSA logo
Спитати у спеціаліста
Максим Ракосій
Керівник Департаменту  інформаційної безпеки

RSA

RSA є світовим лідером, який спеціалізується на управлінні ідентифікацією та доступом, що відображає переконання компанії в тому, що забезпечення цифрової ідентифікації протягом усього життєвого циклу має виняткове значення для кібербезпеки.
Запросити демо

SecureID — двофакторна автентифікація

SecurID надає потужні можливості керування ідентифікацією та доступом для локального розгортання – для автентифікації, керування доступом і управління ідентифікацією

Методи автентифікації:
RSA SecureIDОбрати метод автентифікації
MFA
SecureID MFA забезпечує захист для різних уподобань користувачів і мінливих вимог. Користувачі мають різноманітні зручні способи автентифікації – від push-to-approve та одноразових паролів до біометричних даних та аутентифікації на основі FIDO.
Токени
Користувачі отримали надійну технологію одноразового пароля (OTP), продуктивність і надійність токенів SecurID для захисту доступу до мереж, хмарних додатків і традиційних локальних ресурсів підприємства.
SecureID на основі ризиків
Користувачу оцінюють запити на доступ на основі наявного ризику, активізуючи автентифікацію лише тоді, коли цього вимагає ризик.
Багатофакторна автентифікація SecurID
Широкий спектр методів автентифікації за одноразовим паролем (OTP), а також опції без пароля.
Безпарольні параметри SecurID
Без пароля покращують безпеку, усуваючи атаки на основі облікових даних, і підвищують зручність, спрощуючи автентифікацію.

IDPlus

ID Plus включає хмарні рішення для підтримки вашої цифрової трансформації та надає можливість отримати автентифікацію за підпискою. Він включає новий багатофункціональний апаратний автентифікатор DS100.

Обрати підписку

Спробуйте Cloud MFA — безкоштовно

Замовити trial